Aizvērt

„Esmu vienkārši radošs cilvēks”

2018. gada 9. februārī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Esmu vienkārši radošs cilvēks”
Foto: Kristas Masaļskas arhīvs
„Man nepatīk ikdienišķas, pierastas lietas – visu mēģinu darīt kaut kā citādi, lai ir interesantāk,” saka fotogrāfe, Latvijas Mākslas akadēmijas 4. kursa studente Krista Masaļska.
Krista atklāj: „Interesantākais bija interaktīvo tehnoloģiju programmēšana. Pagājušajā gadā uztaisīju zīmējumu – grafisku kompozīciju, kur uz papīra uzklātā krāsa ir pieslēgta vadiem. Kad tai pieskaras ar roku, rodas skaņas signāli. Šis darbs labi attēlo to, cik dažādā tehnikā strādājam.”

Vairāk 9. februāra pielikumā Radošā Kuldīga.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi