Aizvērt

Apsveikumi mīļiem cilvēkiem

2018. gada 14. februārī, 08:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Apsveikumi mīļiem cilvēkiem
Otrklasniece Inese Doniņa Valentīndienas pastkastē iemetusi apsveikumu draudzenei Elisai, bet klasesbiedrene Estere Eglīte nosūtījusi vēstuli virtuves darbiniecēm.
Foto: Aivars Vētrājs
Mīlestība ir tad, kad savienojas divas sirdis, abu starpā valda īpašas jūtas, cilvēki ir priecīgi, ka var būt kopā, un viens otram daudz smaida – tā, pulcējoties pie Valentīndienas pastkastītes gaitenī, pārdomās dalās Kuldīgas pamatskolas jaunākie audzēkņi.
Izlikt šādu pastkastīti, kurā skolēni atstāj apsveikumus sev mīļiem cilvēkiem, kas līdz adresātiem nonāk Visu mīlētāju dienā 14. februārī, kļuvis par tradīciju daudzās izglītības iestādēs. Kuldīgas pamatskolas direktores vietniece audzināšanā Ļubova Pirtniece ievērojusi, ka vislielāko prieku tas sagādā jaunākajām klasēm un tās ir arī visaktīvākās vēstuļu sūtītājas. Mazajiem šodien būšot arī Valentīndienas ballīte.

Otrklasniece Inese Doniņa tur iemetusi apsveikumu draudzenei Elisai. „Viņa man ir pirmā un pati labākā draudzene. Mēs arī ģimenē viens otram Valentīndienā sagādājam dāvaniņu, lai ir priecīgāk.”

Klasesbiedrene Estere Eglīte nosūtījusi vēstuli virtuves darbiniecēm: „Man viņas ļoti patīk, var teikt, ka es ar viņām draudzējos un citreiz arī palīdzu, tādēļ gribējās iepriecināt. Man šie svētki patīk, arī mamma darbā organizē pasākumus tai par godu.”

Daniels Heidingers no 2. klases domā, ka Valentīndienā apsveikumu vajadzētu aizsūtīt visiem, kurus mīl, jo tā var parādīt, ka tie cilvēki mums svarīgi. Kristīne Berkerta atceras, ka pagājušogad saņēmusi dažas vēstules un tas radījis laimes izjūtu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi