Aizvērt

Ko paveic mājražojuma izskats

2018. gada 23. februārī, 04:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Ko paveic mājražojuma izskats
Alsungas novada vadītāja Daiga Kalniņa no Berlīnes Zaļās nedēļas atvedusi dažādus mājražojumus, kurus vietējiem uzņēmējiem piedāvāja novērtēt vizuāli un arī nogaršot.
Foto: Jolanta Hercenberga
"Svarīgi, kā ražotājs produkciju pasniedz!", "Sadarbībā ir spēks un nauda!" – ar tādām veiksmīgas mājražošanas idejām no pārtikas izstādes-gadatirgus "Zaļā nedēļa Berlīnē" Alsungas novada domes priekšsēde Daiga Kalniņa dalījās ar uzņēmējiem.
Tūrisma informācijas un vēsturiskā mantojuma centrā uz tikšanos bija atnākuši ap 20 topošo un tagadējo uzņēmēju un mājražotāju.

D.Kalniņa rādīja un deva nogaršot Vācijā iegādātos produktus, piemēram, burkānu čipsus, liķierus, stāstīja, ka viņas un citu apmeklētāju uzmanību konkrētām precēm piesaistījis tieši pasniegšanas veids. D.Kalniņa aicināja padomāt, kā savu ražojumu ar izdomu padarīt interesantu ekskursantiem un vietējiem, bet pašiem – ienesīgu.

Alsungas novada domes darbiniece Santa Kreičmane pastāstīja par nodokļu izmaiņām pašnodarbinātajiem šogad un aicināja lūgt grāmatvežu vai Valsts ieņēmumu dienesta palīdzību, jo maksāšana kļuvusi sarežģītāka.

Savukārt Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Kuldīgas biroja vadītāja Daiga Mellere informēja par finansējumu projektiem un stāstīja, kā mājražotāji sadarbojas kooperatīvajā sabiedrībā Kuldīgas labumi.

Tā kā ražotājiem tas ir izdevīgi, viņa aicināja pievienoties arī alsundzniekus.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi