Aizvērt

Kā tūristus pievilināt?

2018. gada 28. februārī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kā tūristus pievilināt?
Kurzemes tūrisma forumā Snēpelē nozares pārstāvji smēlās zināšanas veiksmīgai uzņēmējdarbībai: ko tagad izvēlas ceļotājs, kāda jēga no dalības sociālajos tīklos, kā optimizēt resursus un neradīt gan sev, gan klientiem stresa situācijas.
Ivo Valdovskis, mārketinga speciālists: „Ceļotājs pērk pieredzi, kas radīs atmiņas visam mūžam. Veidojot piedāvājumu, svarīgi cilvēka dienu padarīt par pašu laimīgāko.”

Jana Bergmane, Kuldīgas aktīvās atpūtas centra vadītāja: „Tūrisma tendences Latvijā pašlaik ir līdzīgas tām, kādas valda pasaulē.”

Arvis Zēmanis, profesionāls namatēvs: „Stresa situācijās nav vainīgo. Tās rada pārpratumi, atšķirīgu cilvēku ego vai viedokļu satikšanās, tāpēc labāk līdz tām nenonākt, bet novērst, pirms vēl problēma sākusies.”

Lelde Beņķe, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras speciāliste: „Lai reklāmai sociālajos tīklos būtu jēga, uz daudzo ziņu fona tai jābūt pamanāmai.”

Raimonds Zommers, restorāna Entresol īpašnieks: „Vairāk ieguldot, ilgtermiņā tas iznāk lētāk.”

Vairāk 28. februāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi