Aizvērt

Vilgālē pārņem labu ūdenssaimniecību

2018. gada 2. martā, 06:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Vilgālē pārņem labu ūdenssaimniecību
"Kuldīgas ūdens" darbinieki apskata Vilgāles ciema dzeramā ūdens atdzelžošanas iekārtu.
Foto: Aivars Vētrājs
No 1. marta Kurmāles pagasta Vilgāles ciema ūdensapgāde un kanalizācija, notekūdeņu savākšana un attīrīšana uzticēta pašvaldības uzņēmumam "Kuldīgas ūdens" (KŪ). Pagaidām spēkā paliks līdzšinējais tarifs.
Līdz šim Vilgālē iekārtu darbību uzraudzīja divi darbinieki. Pilsētas uzņēmumam katrā pagastā darbinieku nav. Iekārtu darbība tiek kontrolēta attālināti, un vajadzības gadījumā uz laukiem dodas remontbrigāde.

2014. gadā ūdenssaimniecību visā novadā Kuldīgas novada dome nodeva KŪ pārziņā, izņemot tos ciemus, kuros bija īstenots Eiropas Savienības līdzfinansēts projekts. Piecus gadus pēc tā šie pakalpojumi bija jānodrošina pagastu pārvaldēm. Gandrīz visur, izņemot Ēdoli un Snēpeli, pieci gadi pagājuši. KŪ vadītājs Andris Kļaviņš atzina, ka Vilgālē ir viena no vislabāk uzturētajām ūdenssaimniecībām, ko novadā nācies pārņemt. Ar iedzīvotājiem tiks noslēgti jauni līgumi. Pirmā diena, kad KŪ darbinieki dosies uz Vilgāli, būs 20. marts, kad tiks slēgti abonentu līgumi ar privātmāju īpašniekiem, fiziskām un juridiskām personām. Lai līgumu noslēgtu, vajadzīgi šādi dokumenti: pase, zemesgrāmata vai cits īpašuma dokuments. KŪ darbinieki uz Vilgāli dosies atkārtoti, bet līgumus var noslēgt arī KŪ birojā Kuldīgā.5., 6. un 7. martā Kuldīgas ūdens Vilgālē mainīs ūdens skaitītājus.
20. martā no 9. 00 līdz 16.00 apmeklētāji gaidīti Kurmāles pagasta pārvaldē, lai noslēgtu jaunos līgumus.
Tālruņi uzziņām KŪ klientu apkalpošanas daļā: 26417990, 63322358.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi