Aizvērt

Frizieris un psihologs: dzīve ar pilnu jaudu

2018. gada 5. martā, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Frizieris un psihologs: dzīve ar pilnu jaudu
„Mēs – sievietes un vīrieši – esam pretpoli, kas enerģētiski viens otru tomēr papildina,” saka frizieris Andris Bergmanis.
Foto: Aivars Vētrājs
„Sievietēm patīk, ka mēs viņas lutinām. Tām patīk, ja gatavojam vakariņas, ja ķemmējam, tinam un krāsojam viņu matus,” saka Kuldīgā vienīgais frizieris vīrietis Andris Bergmanis.
Kā nokļuvi līdz šai profesijai?

Andris: „Kad biju jauns un naivs, saplānoju visu dzīvi pēc vidusskolas. Biju izdomājis kļūt par mežzini, bet viss tika nolikts pa vietām. Pēc avārijas nācās gadu nogulēt uz gultas, un bija laiks pārdomām. Vari plānot vai neplānot – vienalga nonāksi tur, kur jābūt. Tad gribēju būt ugunsdzēsējs, tad policists – tādas ļoti vīrišķīgas profesijas. Aizbraucu uz Rīgu un pilnīgi nejauši nokļuvu frizieru skolā: dāmu daudz, atmosfēra jauka, viss skaisti… Ko vispār varu zaudēt, gadu nogulējis? Vismaz būšu labi pavadījis laiku! Sāku mācīties, lai gan pirms tam nebija nekāda priekšstata.”

Saruna ar frizieri 5. marta Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi