Aizvērt

Kad parādu slogs spiež pie zemes

2018. gada 9. martā, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kad parādu slogs spiež pie zemes
Lailas Liepiņas kolāža
Mūsdienās vai ikviens kaut reizi mūžā ir aizņēmies naudu vai arī kārotu preci iegādājies ar pēcapmaksu. Labi, ja norunātajā laikā visu izdodas nomaksāt. Bet, ja nu ne? Ko darīt, ja maksātspēja mazinājusies, nelabvēlīgo apstākļu virkne turpinās un parāds ik dienu pieaug, bet iespēja to atdot kā nerodas, tā nerodas?
Patiess kādas sievietes stāsts par nonākšanu parādos, kas viņu iedzinuši stūrī. Biedrības Baltais bruņinieks* jurists Matīss Gūtmanis piedāvā izeju no parādiem. Viņš uzsver: „Situācijas nav patīkamas, bet svarīgi saprast, ka no problēmām nevajag bēgt. Visas situācijas ir atrisināmas.”
* Aizņēmēju organizācija pašaizsardzībai pret kreditoriem

Vairāk 9. marta Kurzemniekā.
Komentāri
Ligita
2018. gada 22. oktobrī, 12:55
Ar šī raksta palīdzību arī es beidzot saņēmos un sazinājos ar biedrību Baltais bruņinieks!
Paldies Matīsam par sniegtajām konsultācijām un ieguldīto laiku! Nevienu mirkli neesmu šaubījusies par samaksāto naudu! Viss notika zibenīgi ātri!
Andris
2018. gada 11. jūlijā, 11:30
Paldies Kurzemniekam par šo rakstu!

Biju devies konsultēties pie jurista Matīsa Gūtmaņa un Kurzemes rajona tiesa Liepājā man ir pasludinājusi maksātnespējas procesu.

Mārīte
2018. gada 3. aprīlī, 00:21
Gribēju pateikt lielu paldies par biedrībai Baltais bruņinieks!
Izlasot šo rakstu vērsos pie biedrības Baltais Bruņinieks, jo man bija daudz ātro kredītu saistības, kuras nespēju maksāt jau pusgadu.
3 nedēļu laikā tika savākti visi nepieciešamie dokumenti un iesniegti tiesā, šobrīd man ir iecelts maksātnespējas administrators un kreditori vairāk nezvanās katru dienu un nedraud ar tiesu darbiem.
Esmu ļoti pateicīga juristam Matīsam Gūtmanim par daudzajām konsultācijām, kuras viņš man sniedza - tas palīdzēja cīņā ar parādu piedzinējiem!

Lai Jums jauka diena!

Ar cieņu, Mārīte
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi