Aizvērt

Kuldīgas kaķu dzīve

2018. gada 16. aprīlī, 09:56
Raksta autors: Andra Ālīte
Kuldīgas kaķu dzīve
Foto: Andra Ālīte
Blakus cilvēkiem mīt arī dzīvnieki, piemēram, kaķi. Tie cenšas pilsētai pielāgoties, pārtiekot no cilvēku sarūpētā, sildoties pagrabos, trepju telpās vai kur citur. Tā kā kaķi ir vieni no visbiežāk sastopamajiem dzīvniekiem gan pilsētā, gan laukos, nolēmu izveidot nelielu fotostāstu par to ikdienu Kuldīgas ielās: kā tie dzīvo, kur parasti uzturas un ko labprāt dara.
Uzdevums nebūt nebija viegls, jo visiem kaķiem nepatīk, ka tiem tuvojas. Daži to uztver kā draudus vai uzbrukumu, tāpēc no cilvēka bēg. Tos fotografēt nav viegli, taču, ja tuvojas lēni un mierīgi, tad var tikt pie kādas labas bildes, turklāt, ja īstajā laikā un īstajā vietā esi ar kameru rokā, izdodas noķert interesantus kadrus. Šis fotoprojekts man likās interesants, jo kaķi ir jauki un interesanti.
Komentāri
Jā!
2018. gada 17. aprīlī, 12:56
Nosprāgt ir patiešām neētiski, un smaka, kas pēc tam rodas, arī ir neētiska. Arī Kurzemnieka dzīve ir neētiska - liekulības tirgus, kam pats Nelabais par saimnieku. Tādas ir dvēseles, kas dzīvo puspatiesībās, iedomās un sapņos, bet REĀLO un PATIESO dzīvi nepamana, un tai garām paiet (palasiet vecos Kurzemnieka izdevumus par tiem, kas jau sen aizsaulē, un izdariet secinājumus!). Patiesi neētiskas ir Anna un Anna 2, ar kuru muti meli, pārspīlējumi, rupjības, naids, ļaunums un neiecietība savus melnos svētkus svin
Ne par velti ir tāds sakāmvārds:''Kas taisnību runā, tas naktsmājas nedabū''. Kurzemnieka taisnība ir greizais spogulis, konjunktūra un konformisms, bet kur šādam spogulim dzimtene - uzminiet paši!
Kurzemnieks.lv
2018. gada 17. aprīlī, 11:06
Portāla administrācija dzēsa lietotāja "to Anna 1+2" komentāru, jo tas bija neētisks un cilvēka cieņu aizskarošs.
Anna 2
2018. gada 16. aprīlī, 17:28
Suņu īpašnieki ir iedresēti daudz maz nokopt aiz sava tepiķdirsēja. Kaķus izlaiž tik, lai iet un špricē + kārnās. Man sētu regulāri pietaisa kādi 3-4 labi kopti mērkaķi, kuriem ir saimnieki - tas redzams pēc tā cik kopti. Negribas jau ķerties pie radikālām metodēm, bet kaķu saimnieki lūdzu savāciet savus mīluļus!!!
Anna
2018. gada 16. aprīlī, 13:26
Jauki jau ir, tik ilgi kamēr nav jādzīvo smirdoņā, kura nāk pa logu un durvīm. Par savu piemājas dārzu nemaz neizteikšos. Novēlu kaķmīļiem padomāt arī par tiem cilvēkiem kuriem ir alerģija.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi