Aizvērt

Grib, lai ātrāk būtu tīrs

2018. gada 23. aprīlī, 08:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Grib, lai ātrāk būtu tīrs
Kuldīgas Sv. Katrīnas draudze sestdien talkā uzposa dievnama apkārtni.
Foto: Daina Tāfelberga
Šosestdien, 28. aprīlī, Kuldīgā notiks festivāls "Lido zivis", tāpēc Lielā talka pie mums notika jau pagājušonedēļ.
Kā stāsta novada domes vides speciāliste Dace Jansone, iniciatīvu sakopt apkārtni izrādījušas gan skolas, iestādes un uzņēmumi, gan iedzīvotāju grupas, draudzes, biedrības, garāžu kooperatīvi utt. Turklāt valsts svētku dēļ sestdiena bija darbdiena, un to daudzi izmantoja atkritumu savākšanai pilsētas parkos, dārzos, Ventmalā, privātās un sabiedriskās vietās. Daudzi strādāja jau visu nedēļu, dienās vai vakaros izmantojot no darba brīvos brīžus.

Kuldīgas Sv. Katrīnas draudzes lietvede Gunta Birze atzīst: „Baznīcas apkārtni mēs jau koptu arī tad, ja nebūtu tādas Lielās talkas. Gribas, lai ir tīrs un sakopts, jo te daudz tūristu staigā. Tomēr kopīgam uzmundrinājumam ir būtiska nozīme – iesaistās plašāka sabiedrība, var izdarīt vairāk, ir labāka organizēšana. Sagrābtās lapas uzreiz var salikt maisos, vējš tās neizgaiņās kā citkārt.”

Pēc Kuldīgas komunālo pakalpojumu ziņām novadā bija pieteikts ap 40 kopjamu vietu un izsniegts gandrīz 2000 maisu. Pieredze rāda, ka vēlāk, apkopojot talcinieku sniegtās ziņas, skaits ir daudz lielāks.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi