Aizvērt

Ko nezinām par zālēm

2018. gada 23. aprīlī, 06:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ko nezinām par zālēm
Zāļu valsts aģentūras sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Egita Diure Kuldīgā pacientus aicināja vairāk par zālēm jautāt gan ārstiem, gan farmaceitiem un arī pašiem meklēt informāciju internetā.
Foto: Iveta Grīniņa
Kāda informācija atrodama Latvijas zāļu reģistrā, kā to atrast un saprast cilvēkam, kurš nav mediķis, skaidro Zāļu valsts aģentūras sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Egita Diure.
E.Diure: „Aģentūras rīcībā ir liela valsts nozīmes datu bāze Latvijas zāļu reģistrs, kurā ir vairāk nekā 7000 medikamentu. Aģentūra reģistrē zāles un veido šo sarakstu, kas pieejams gan drukātā veidā, gan internetā. Pirmais avots informācijai par zālēm vienmēr būs ārsts, bet vēl par tām var uzzināt aptiekā pie farmaceita, no draugiem un paziņām.”

Kā mekēt zāles, salīdzināt cenas un atrast instrukciju Zāļu valsts aģentūras datu bāzē, uzziniet 23. aprīļa Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:



Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi