Aizvērt

Devītais kokapstrādes plenērs

2018. gada 9. maijā, 08:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Devītais kokapstrādes plenērs
Kokapstrādes plenērā Kuldīgā komandu dalībnieki simbolisku rozi pie kartes pielika tajā vietā, no kuras nāk. To dara arī Ogres tehnikuma skolotājs Jānis Dzenis un audzēknis Rūdis Matīss Vanags.
Foto: Lāsma Reimane
„Šogad īstenojies sapnis – saņemta atļauja skulptūras izlikt arī Mežaparkā Rīgā, kur tos redzēs Dziesmu svētku dalībnieki,” tā Kuldīgā kokapstrādes skolotāju un audzēkņu seminārā "Rotas Latvijai" sacīja Valsts izglītības satura centra (VISC) pārstāve Dace Ozoliņa.
„Liels prieks atklāt nu jau devīto starptautisko plenēru,” teica Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma direktore Dace Cine.

Kā piebilda D.Ozoliņa, VISC šo pasākumu izlolojis, skaistas idejas esot ik gadu, darbi jau redzami Kuldīgā, Mārtiņsalā, arī Oskara Kalpaka muzeja parkā un Likteņdārzā.

Pasākuma organizatori Mārtiņš Mednieks un Astrīda Zeile priecājās par dalībniekiem un skaisto laiku šonedēļ. Piedalās komandas no Kuldīgas, Ogres, Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma, Rīgas Valsts tehnikuma filiāles Limbažos, Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas, Aizkraukles profesionālās vidusskolas, arī no Vācijas, Somijas un Igaunijas.

Šodien un rīt kokapstrādes plenērs notiek Mārtiņsalā, jaunieši no koka izgatavos dažādus darbus, lai ceturtdienas vakarā tos vestu uz Rīgu un piektdien izliktu Mežaparkā pie zooloģiskā dārza ieejas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi