Aizvērt

Mazie velta māmiņām

2018. gada 16. maijā, 05:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Mazie velta māmiņām
"Manas aptiekas" zīmējumu konkursā par vienu no interesantākajiem atzīts Skrundas bērnudārza "Liepziediņš" audzēkņa Ralfa Bakanauska darbs.
Foto: Aivita Staņeviča
Aptieku apvienības "Mana aptieka" Mātes dienas zīmējumu konkursā piedalījušies ap 100 Skrundas bērnu.
„Tas ir lielākais gandarījums, ka tehnoloģiju pārpildītajā laikmetā bērni arvien atsaucas un ir radoši,” teica Mana aptieka projektu vadītāja Evita Cirmane. „Desmit gados esam piedāvājuši visdažādākās tēmas: higiēnu, veselīgu dzīvesveidu, sportu, pasaku varoņus un citus. Zināms, ka tas, ko bērnībā iemāca, nākotnē ir kā tradīcija.”

Konkurss norit desmito reizi, tajā aicināti piedalīties gan pirmsskolas vecuma bērni, gan jaunāko klašu skolēni. Zīmējumi iesniegti divās vecuma grupās: 4–7 gadi un 8–12 gadi. Mana aptieka izvēlas labākos darbus, bet balviņas saņem itin visi.

Skrundas pirmsskolas izglītības iestādes Liepziediņš skolotāja Kristīne Dzene stāsta, ka interese piedalīties zīmējumu konkursā audzēkņiem vienmēr liela: „Parasti patīk visiem kopā – ja redz, ka zīmē viens, tad arī otrs grib. Tas ir sacensību gars.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi