Aizvērt

Iesaistās visa ģimene

2018. gada 16. maijā, 08:00
Raksta autors: Inta Jansone
Iesaistās visa ģimene
Foto: Inta Jansone
Konkursā "Tīrai Latvijai" skolēni pārstrādei nodevuši 35,3 tonnas bateriju, bet 10 aktīvāko vidū ceturtajā vietā ar 440 kg ir Kuldīgas pamatskolas 4. klases audzēknis Emīls Petriks.
Izlietoto bateriju vākšanā iesaistījusies visa ģimene: tētis Vladimirs, mamma Edīte un māsa Elīna, kura arī mācās Kuldīgas pamatskolā. „Vākt sākām jau pagājušajā vasarā, braucām pa visu Latviju, pa veikaliem. Daļu iedeva ģimenes draugi un mammas klienti. Sākumā biju otrais labākais, bet tad konkurss tika pagarināts, un es noslīdēju uz ceturto vietu. Taču īsti noskumis neesmu, jo savākt izlietotās baterijas ir laba lieta. Latvijai jābūt zaļai un tīrai.”

Organizācija Zaļā josta šai konkursā iesaistījusi vairāk nekā 80 tūkstošus bērnu no 335 mācību iestādēm. Uzvarētāji noteikti pēc daudzuma uz vienu audzēkni un pēc tā, cik savākts visā skolā. Abas uzvaras tikušas Sikšņu pamatskolai. No mūspuses vislabāk veicies Kuldīgas pamatskolai ar 440,5 kg. Taču savu artavu devuši arī ģimnāzisti, Centra vidusskolas audzēkņi, Padures, Ēdoles, Kabiles, Rendas un Nīkrāces skolēni, bērnudārzu Cīrulītis, Ābelīte un Bitīte bērni.

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņem balvas 400, 300 un 200 eiro vērtībā, citus gaida pārsteiguma balvas. Konkurss notiek 12. reizi.

Plašāk: www.zalajosta.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi