Aizvērt

Peldas jau pirms atklāšanas

2018. gada 18. maijā, 08:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Peldas jau pirms atklāšanas
Ingus Brunavs no Anglijas atbraucis uz Kuldīgu atvaļinājumā un veldzējas strauji iesilušajā Ventas ūdenī Mārtiņsalas peldvietā.
Foto: Aivars Vētrājs
1. jūnijā Kuldīgas peldvietā Mārtiņsalā pie Ventas atkal tiks pacelts Zilais karogs un oficiāli atklāta vasaras peldsezona, bet daudzi izmanto karstās dienas un peldas jau tagad.
Pasaulē populārākais ekotūrisma sertifikāts šai vietai piešķirts devīto gadu, un Latvijā tā joprojām ir vienīgā Zilā karoga pludmale pie upes. Lai gan kopš maija sākuma cilvēki virs rumbas jau peld, glābšanas stacija darbu sāks līdz ar oficiālo atklāšanu, kā to prasa sertifikāta noteikumi par tīru vidi un drošu pludmali, skaidro pašvaldības policijas priekšnieks Rinalds Gūtpelcs. Glābēji dežurēs ik dienu 10.00–21.00 līdz septembra vidum vai ilgāk atkarībā no laika.

Šosezon Mārtiņsalā būs ar smiltīm papildināti volejbola laukumi, atjaunotas norādes, informatīvie stendi un laipas, paplašināta piekļuve upei.

Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra ziņām Ventā pie Kuldīgas ūdens pēdējās dienās bija iesilis virs plus 20 grādiem un līmenis strauji krities.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi