Aizvērt

Kuldīgā jauna kafejnīca, jauni iedzīvotāji

2018. gada 21. maijā, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kuldīgā jauna kafejnīca, jauni iedzīvotāji
Aigars Celms ar uzņēmēja Mārtiņa Damberga atbalstu Kuldīgā pie vecā tilta atvēris savu kafejnīcu „Rezidence Kafe „Venta””.
Foto: Lāsma Reimane
Kuldīgas Mākslinieku rezidences pagalmā pie vecā tilta visus šeit smaidot sagaida Aigars Celms, kurš kopā ar ģimeni Kuldīgu izvēlējies kā vietu, kurp aizbēgt no Rīgas burzmas un īstenot sapni par savu kafejnīcu „Rezidence Kafe „Venta””.
KAFIJAS BĀRMENIS AR PIEREDZI

Aigars ir jaunienācējs šeit, taču pilnīgi noteikti ne kafijas un kafejnīcu kultūrā Latvijā. Viņš darbojies vairākās Rīgā labi zināmās vietās: Indexcafe, Innocent Cafe, Meta Café un citās. Baristas jeb kafijas bārmeņa amata noslēpumos viņu ievadījuši Andris Petkēvičs un Ingemārs Dzenis – abi ir nozares autoritātes. Arī A.Celms 2010. gadā apbalvots kā gada labākais barista.

Saruna un vietas, kur Kuldīgā vēl piedāvā labu kafiju, 21. maija Kurzemniekā.
Komentāri
bangerts
2018. gada 22. maijā, 13:00
mēs uzskatām, ka nav :)
Tilts
2018. gada 22. maijā, 10:20
Vai kafijas cena adekvāta garšai!?
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi