Aizvērt

Top publisks sporta laukums

2018. gada 21. maijā, 02:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Top publisks sporta laukums
Kuldīgā, Pētera ielā, pie Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas šovasar taps dažādu sporta veidu laukums. Piektdien "SC Kuldīga" vīri to asfaltēja.
Foto: Andra Ālīte
Pie Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas top 690 kvadrātmetru liels daudzfunkcionāls sporta laukums. Pamatne jau sagatavota.
Lauku attīstības programmā projektu iesniegusi biedrība MESS, kuras pārstāve Ilonda Reita stāsta: „Laukumā varēs spēlēt volejbolu, basketbolu un, variējot tīkla augstumu, arī badmintonu vai tenisu. To izmantos gan skolēni, gan apkārtējo māju bērni un jaunieši, jo tas būs visiem pieejams.”

Plānots to uzbūvēt vasarā līdz nākamajam mācību gadam: „Tajā vietā bija aizaugusi, nekopta teritorija. Rīkojām cenu aptauju un saņēmām divus piedāvājumus sporta un aktīvās atpūtas laukuma pamatnes ierīkošanai un labiekārtojumam. Finansiāli izdevīgākais izrādījās SC Kuldīgas piedāvājums. Gumijas seguma ierīkošanai bija četri pretendenti, izdevīgākais – Lietuvas uzņēmuma Dangu Centras piedāvājums.

Gumijoto segumu paredzēts ieklāt jūnijā. Pēc tam atliks uzkrāsot līnijas, un laukums būs gatavs.”

Projekta izmaksas ir mazliet vairāk par 31 000 eiro. No programmas LEADER piešķirti 27 000 eiro. Atlikušo summu (mazliet virs 4000 eiro) dod pašvaldība.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi