Aizvērt

Fizikas konkursā – Skrundas jauniešiem 1. vieta

2018. gada 21. maijā, 15:28
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Fizikas konkursā – Skrundas jauniešiem 1. vieta
"Latvenergo" koncerna 8. un 9. klašu erudīcijas konkursā "Fizmix eksperiments" Skrundas vidusskolas komanda Venta izcīnījusi 1. vietu, balvā saņemot ceļazīmi uz vasaras nometni.
Šogad konkursā startēja rekordliels dalībnieku skaits – 226 komandas no Latvijas. Spēcīgākie dalībnieki 12. maijā tikās Rīgā, kur piedalījās arī Latvijā pirmajā fizikas festivālā.

Vērienīgā konkursa noslēgumā Rīgā, kurā startēja 360 finālisti, Venta (skolotāja Inese Pickaine) pirmajās divās kārtās mērojās spēkiem ar sava reģiona spēcīgākajām komandām no Liepājas, Brocēniem, Rojas, Ances un Nīcas. Parādot pārliecinoši labāko sniegumu, komanda izcīnīja iekļūšanu finālā, kurā par godalgotajām vietām sacentās ar zinošākajiem jauniešiem no katra reģiona un Rīgas.

Erudīcijas konkursu Latvenergo koncerns rīko jau vairāk nekā 20 gadu ar mērķi jauniešiem saistošā veidā radīt interesi par fiziku, parādīt, kā teorētiskās zināšanas iespējams izmantot praksē, izglītot elektrodrošības jautājumos un mudināt apgūt inženiertehniskās profesijas.
Komentāri
nu
2018. gada 22. maijā, 12:57
malači!
Pievieno jaunu komentāru: