Aizvērt

Labo asfalta un grants ceļus

2018. gada 25. maijā, 06:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Labo asfalta un grants ceļus
Šovasar jaunu asfaltu iegūs ceļš no Priedaines līdz Ēdolei. Tur strādā SIA "Binders".
Foto: Aivars Vētrājs
Līdz augusta beigām tiks atjaunots asfalts ceļam no Kuldīgas pievārtes gandrīz līdz Ēdolei. Jau tagad pāris vietās braucējiem jārēķinās ar nelielu gaidīšanu pie luksoforiem.
„Tiek uzklāta jauna asfalta kārta, pāri tai vēl būs šķembas un emulsija. Plānots nākamgad atjaunošanu turpināt no Ēdoles uz Alsungas pusi,” skaidro Latvijas Valsts ceļu Kuldīgas nodaļas vadītājs Arvis Taube. SIA Binders šoseju remontēs līdz augusta vidum.

Turpinās pārbūve Rendas tiltam pār Abavu, tiek remontēts Saldus ceļa posms Kuldīgā pie Ventas ciemata.

Vēl šogad plānots darbs ceļā Šķēde–Kabile. Tur grants segums tiks uzlabots ar jaunu metodi – divkāršo virsmas apstrādi. Tiks labots grantētais ceļš Ķikuri–Alsunga, kur gandrīz 5 km būs atjaunoti grāvji un uzbērta biezāka virskārta.

Ceļā Kuldīga–Aizpute–Līči būs jauns asfalts tāpat kā uz Ēdoli. Tas tiks atjaunots arī vairākos valsts nozīmes ceļa A9 jeb Rīgas–Liepājas šosejas posmos.
Komentāri
Kpp
2018. gada 27. maijā, 11:07
Bail iedomaties ja Jelgavas ielas rekonstrukciju uzraudzis tas inz no kuk, tad drupos brugakmens ar iebrukusam konteilakam atkal garantets
Vietējais
2018. gada 27. maijā, 09:05
Kad sataisīs ceļu Kuldīga - Skrunda, tur asfalts no ceļa pirmsākumiem un vietām tikai ielāpi (nekvalitatīvi).
Aldis
2018. gada 25. maijā, 20:25
Kamer bus perkami buvuzraugi mums labus celus neredzet! Kabiles celam ar skembas lidz ar sniegu nokusa....
vāver
2018. gada 25. maijā, 16:25
Ataube varētu arī paskaidrot, kam vajag to P108 57,994 – 58,50 posmu par 0,9 milj. eur, ja vecais segums bija vēl lietojams un pēc savas noslodzes šis posms ne tuvu nav un nebūs tas noslogotākais? Tiem, kas nezin par ko stāsts: https://pvs.iub.gov.lv/show/508992 Runa ir par ceļa posmu no Kuldīgas robežas uz jaunā tilta pusi jeb Saldus ielas turpinājums no Valciņu ielas.
Ozol
2018. gada 25. maijā, 10:11
A.Taube varētu paskaidrot, kur palicis jaunuzklātais šķembu segums uz Kuldīgas - Snēpeles ceļa?!
Pievieno jaunu komentāru: