Aizvērt

„Un vecais labais atkal top jauns”

2018. gada 28. maijā, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Un vecais labais atkal top jauns”
Tapsētāja Kristīne Pušīlova no Kuldīgas atzīst, ka šim darbam vajadzīga specifiska šujmašīna, lai var sašūt biezāku audumu.
Foto: Lāsma Reimane
„Rezultāts un prieks par to atsver smago darbu,” saka Kuldīgas tapsētāja Kristīne Pušīlova. 28. maija „Kurzemniekā” viņa stāsta par darba specifiku un sniedz vienkāršus padomus tiem, kas jaunu dzīvi savām mēbelēm grib dot paši.
Tapsētāja novērojusi, ka daudzi baidās no spilgtām krāsām: „Visbiežāk izvēlas brūnus un pelēkus toņus. Man gribētos nedaudz krāsainākus, bet acīmredzot cilvēki neuzdrošinās izmēģināt ko spilgtu. Dažreiz cenšos pārliecināt, lai tomēr izvēlas krāsaināku, lai mēbele izskatītos modernāka. Ļoti svarīga ir krāsu un kompozīcijas izjūta – arī es to esmu mācījusies, un tas tagad noder. Tā vieglāk visu salikt kopā. Idejas smeļos mēbeļu veikalos, kur redzamas jaunākās tendences. Bieži vien, saliekot krāsas kopā, šķiet, ka nebūs labi, bet beigu beigās, ieraugot gatavu mēbeli, tās saskan ļoti labi. Noteikti mēbele jāredz dabā, tad rodas īstā izjūta.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi