Aizvērt

Starp rasējumiem un trakiem matiem

2018. gada 1. jūnijā, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Starp rasējumiem un trakiem matiem
Foto: Sintijas Neščadimas arhīvs
„Protams, visi jautā, kā kaut kas tāds var interesēt meiteni. Bet man savā profesijā patīk tas, ka es radu un mēģinu savienot pat nesavienojamo,” saka kuldīdzniece, būvinženiere-konstruktore un Latvijas Lauksaimniecības universitātes studente Sintija Neščadima. Pati jūtas mazliet pārsteigta, ka kļuvusi arī par frizūru modeli.
Uz jautājumu, vai Rīgā jūtas kā mājās, viņa atbild: „Nē, es joprojām esmu kuldīdzniece. Ja būtu lielākas darba iespējas, noteikti tur atgrieztos. Tur ir mājas un ģimene, patīkama apkārtne bez drūzmas. Rīgā viss šķiet bezpersonisks, Kuldīgā viss ir mīļāks – tur pavadīju bērnību, gāju skolā, tāpēc vismaz reizi mēnesī braucu.”

Vairāk 1. jūnija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi