Aizvērt

Grib pieslēgties centrālapkurei

2018. gada 8. jūnijā, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Grib pieslēgties centrālapkurei
"Kuldīgas siltumtīklu" darbinieki Kalna ielā 10 pabeidz ēku pieslēgt pilsētas siltumapgādei.
Foto: Lāsma Reimane
Kuldīgā drīz būs pabeigta daudzdzīvokļu nama Kalna ielā 10 pieslēgšana centralizētajai apkurei, bet līdzīgā ēkā Smilšu ielā 1 "Kuldīgas siltumtīklu" (KS) darbinieki to jau izdarījuši.
KS valdes priekšsēdis Artis Roberts informē, ka abu māju iemītnieki pieslēgties kopīgajai siltumapgādei nolēmuši dzīvokļu īpašnieku kopsapulcē. Kad saņemts iedzīvotāju iesniegums, uzņēmums izvērtē, vai māju var pieslēgt. Tas atkarīgs no tā, cik tālu ir pieslēguma vieta, cik dārgi ir izbūvēt trasi.

Lielāks darbs šogad būs siltumtrases ierīkošana 1905. gada ielā. „To plānojam vairāk uz rudeni. No bērnu un jauniešu centra trase ies uz Ventspils ielas pusi. Pašlaik tā tiek projektēta. Brauktuve būs pārrakta, bet par to informēsim, kad nāks tuvāk,” skaidro A.Roberts.

„Pavasarī pabeidzām atliktos darbus Priedaines katlumājā: savedām melnzemi, iesējām zāli, izlīdzinājām no būvlaukuma atvesto grunti. Katlumājas gatavojam jaunajai sezonai. Rendā uzlikām mazākas jaudas (200 kilovatu) katlu, lai pavasaros un rudeņos nevajag darbināt lielo. Rendā un Padurē gādājam malku, vērtējam granulu iepirkumu. Priedainē pie Upmaļiem vienu trases posmu mainīsim. Šajā ciemā ir diezgan daudz padomju laika siltumtrases posmu, kurus pamazām nomainīsim, bet tas jau būs nākamā gada darbs.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi