Aizvērt

Ko skolēni dara vasarā

2018. gada 11. jūnijā, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ko skolēni dara vasarā
Skolotāja Liene Mūrniece nometnē bērniem prasa, kurš ir dejojis tautas dejas.
Foto: Andra Ālīte
Kuldīgas Centra vidusskolā notiek nometne „Prieks dejā”, bet 1. un 2. klases bērni izzina Kuldīgu, Latviju, sevi pašu un pasauli apkārt. Dažādas darbnīcas piedāvā Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas nometne „Radošie kuldīdznieki”. Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra nometnē „Saules rotaļas” var iejusties aktiera, pērļotāja un mašīnu būvētāja lomā. Kuldīgas pamatskolā notiek nometne bērniem, kurus interesē daba. Vairāk 11. jūnija „Kurzemniekā”.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi