Aizvērt

"Milzu!" pārslas ēd arī Ķīnā

2018. gada 18. jūnijā, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
"Milzu!" pārslas ēd arī Ķīnā
Rumbas pagasta uzņēmuma "Milzu!" brokastu pārslas raisījušas interesi pārtikas un dzērienu inovāciju izstādē Ķīnā.
Foto: Uzņēmuma "Milzu!" arhīvs
Uz Ķīnu aizceļojuši pirmie četri konteineri ar rudzu brokastu pārslām, kas top zīmola "Milzu!" ražotnē Kuldīgas novada Rumbas pagastā.
Graudaugu pārslas tiek sūtītas uz 14 valstīm. Uzņēmums eksportē jau 60% produkcijas, pēdējā gadā valstu skaits dubultots. Ķīna tām pievienojusies nesen.

Ķīnieši šo produkciju pamanījuši izstādē Anuga 2017 Ķelnē. Uzņēmuma īpašnieks Enno Ence stāsta, ka uzmanību vispirms piesaistījis iepakojums. Izstādē sāktas sadarbības sarunas, tad bijis darbs ar Ķīnas pārtikas drošības pārvaldi, un šīgada sākumā Milzu! produkcija mēroja tālo ceļu uz turienes veikaliem.

E.Ence nesen no šīs zemes atgriezies – tur kopā ar partneri piedalījies Āzijas lielākajā pārtikas un dzērienu inovāciju izstādē SIAL China 2018, lai ar Milzu! produkciju iepazīstinātu veikalu tīklus un izplatītājus. Ar pārslām un veselīgās alternatīvas konceptu iepazinušies arī izstādes apmeklētāji. „Pasaule arvien vairāk sāk novērtēt dabisku un veselīgu pārtiku. Ķīnā vērojam īpašu interesi par mūsu ražojumiem un to izejvielām: rudziem, auzām, dzērvenēm,” skaidro E.Ence.

Milzu! sortimentā pašlaik ir 16 preču bērniem un pieaugušajiem, tai skaitā brokastu pārslas no bioloģiski iegūtām izejvielām.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi