Aizvērt

„Esmu atradis savu paradīzi!”

2018. gada 18. jūnijā, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Esmu atradis savu paradīzi!”
Dāņu skolotājs, uzņēmējs un dabiska dzīvesveida cienītājs Olavs Ernstens: „Mans uzvārds dāņu valodā nozīmē nopietns. Esmu strādājis daudzus nopietnus darbus, tai skaitā skolās ar bērniem, kuriem ir uzvedības traucējumi, ir problēmas ar acīm.”
Kad dāņu pedagogam un ekoloģiskā dzīvesveida piekritējam Olavam Ernstenam ārsti gribot izrakstīt zāles, viņš atbildot, ka nevajag. Viņa zāles esot atrašanās Kuldīgā, ko Olava kungs dēvē par savu paradīzi.
Jautāts, kādēļ nolēmis padurniekus atbalstīt ar naudu, viesis atbild: „Es zinu, cik lieli ir mani ienākumi, cik no tiem varu dot, lai palīdzētu citiem. Citi varbūt to noēstu restorānā, bet man šķiet, ka labāk ir palīdzēt. Bērnībā tēvs teica: „Es vedīšu tevi pie tiem, kuriem nav naudas. Tu redzēsi pasauli un sapratīsi, kas dzīvē svarīgs.” Mans tēvs bija sociāldemokrāts. Braukājām apkārt un dalījām cilvēkiem partijas savākto naudu. Arī tagad, kad esmu Dānijas zaļo partijā, uzskatu, ka vispirms jādomā par cilvēkiem, skolām, vidi.”

Saruna 18. jūnija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi