Aizvērt

Bankā jāprot sadzirdēt

2018. gada 20. jūnijā, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Bankā jāprot sadzirdēt
„No rīta atnākot, nekad nezinu, kāda būs mana darbdiena. Pārmaiņas ievieš katrs cilvēks ar savu ienākšanu. Situācijas mēdz būt tik dažādas!” saka „Swedbank” Ventspils finanšu centra Kuldīgas filiāles klientu konsultante Sairita Leite.
Foto: Andra Ālīte
Akciju sabiedrības „Swedbank” Ventspils finanšu centra Kuldīgas filiāles klientu konsultante Sairita Leite bankā nostrādājusi gandrīz 23 gadus. Viņa atzīst, ka līdz ar izmaiņām sabiedrībā un tehnoloģiju ienākšanu pienākumi ļoti mainījušies. Tā esot tikai šķietamība, ka šis ir rutīnas darbs: tā kā jāstrādā ar cilvēkiem, par divām vienādām dienām nevarot būt ne runas.
S.Leite atzīst: strādājot ar skaidru naudu, darbā bijis vairāk stresa, tagad ir daudz vieglāk. „Ar naudu jābūt ļoti uzmanīgam. Ja kļūdies, iztrūkums jāsedz no savas kabatas. Man gan to nebija, bet visādi gadās, īpaši jauniem darbiniekiem.” Viņa atceras, cik ļoti satraukusies pirmajā valūtas maiņas operācijā. Dolāri tolaik redzēti vien katalogā, ne dzīvē, tāpēc pamatotas bijušas bažas: „Kā zināt, ka tie nav viltoti?” Nauda pārskaitīta vēl un vēlreiz, lai nekļūdītos. Pirmajos gados viņa reizēm pat sapņos redzējusi, kā to skaita un uztraucas, vai saskaitīta pareizi.

Saruna 20. jūnija Kurzemniekā.
Komentāri
uzticīgs SEB
2018. gada 21. jūnijā, 22:41
swedbankas klientu apkalpošanas kultūra ir zem katras kritikas... Vienalga vai tā būtu Kuldīgas , Saldus vai cita filiāle, ejot iekšā vienmēr sagaida nikns "dobermanis"", kurš tev uzrūc un gatavs sakost, sagrauzt un izspļaut... Vai tiešām man jājūtas vainīgam, ka gribu apmeklēt filiāli, lai izmantotu internetbanku, vai pakonsultētos...? Tāpēc esmu jau 16 gadus uzticīgs SEB, tur viss vienmēr ir bijis kārtībā!
Cofecase
2018. gada 21. jūnijā, 09:48
Ir aitas, ir cirpēji!
Komisijas maksas un kredītu % nu "ļoti" draudzīgi swed....
Cits klients
2018. gada 21. jūnijā, 09:23
Tieši pretēji! Jaunā vadītāja ir cilvēks savā vietā! Veiksmi Jums!
Klient
2018. gada 21. jūnijā, 00:11
Kuldīgā apkalpošanas ziņā labākā ir SEB banka!
Kopš iepriekšējās bankas vadītājas laikiem Swedbank apkalpošanas līmenis ir pasliktinājies.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi