Aizvērt

Mazs bērns virtuvē

2018. gada 22. jūnijā, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Mazs bērns virtuvē
Pļaviņu ģimenē Ziemassvētki nav iedomājami bez piparkūku cepšanas.
Foto: Lienes Pļaviņas arhīvs
Vērtīgi vai bīstami? Viedokļi atšķiras, taču viens ir skaidrs – kopīga darbošanās virtuvē bērniem sniedz ne vien prieku, bet arī iemaņas un zināšanas, kas dzīvē lieti noderēs. Ko savām trīs meitām virtuvē ļauj vai neļauj darīt vecāki Liene un Mārtiņš Pļaviņi?
Liene Pļaviņa no savas bērnības atceras, ka mamma vienmēr atļāvusi virtuvē palīdzēt, ja pati gribējusi. „Vislabāk atceros, ka mizoju kartupeļus – gāja ļoti lēni, tomēr darīju. Domāju, ka, pateicoties vecāku pamudinājumam piedalīties ēdiena gatavošanā, rodas prieks un vēlēšanās virtuvē darboties. Es nesaku, ka jāēd tikai mājās, bet mājas ēdiens garšo pavisam citādi, jo ir pievienota galvenā sastāvdaļa – mīlestība,” teic Liene.

Vairāk 22. jūnija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi