Aizvērt

Ko tu domā par troksni svētdienās?

2018. gada 21. jūnijā, 14:40
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ko tu domā par troksni svētdienās?
Kuldīgas novada pašvaldība pēc saņemtajiem iedzīvotāju jautājumiem un ierosinājumiem aicina novada iedzīvotājus izteikt viedokli par to, vai Kuldīgas novadā būtu nepieciešams noteikt ierobežojumus trokšņošanai svētdienās.
Iedzīvotāji, kuri uzrunāja pašvaldību, vērsa uzmanību uz to, ka ir valstis, kur svētdienās ir aizliegts, piemēram, veikt remontdarbus, zāģēt malku vai pļaut zāli, lai šo darbību izraisītais troksnis netraucētu apkārtējiem cilvēkiem atpūsties.

Viedokli var izteikt līdz 5. jūlijam. Aptaujas anketa aizpildāma šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdVkfAlnKeApFafl33I1oDsKfl3blGqnMVkhv87h0KO7k7ig/viewform
Komentāri
to Alex
2018. gada 6. jūlijā, 14:49
Pēc tava apraksta liekas, ka Tu esi mans kaimiņš pāri ielai, ar to rēcošo BMV, kam tas aizaugušais un nekoptais pagalms? Nu Tev jau kaimiņos ir pensionārīte ar to vienu no pilsētas skaistākajiem dārziem?
Alex
2018. gada 1. jūlijā, 16:10
Es arī dzīvoju privātmājā un nevajag teikt ka svētdiena tā vienīgā diena kad pļaut vai zāģēt ar benzīn tehniku jo īpaši.Vienā pusē pensionārs kuram citu dienu nav 8 sāk.Otrā mežinieks ar nenormālu krūmgriezi 4 x uz katru pieneni pārgāzē.Murgs un nevajag stāstīt ka nevar padarīt darbus Tu vienkārši esi slinks.
Daiga
2018. gada 27. jūnijā, 10:37
Un runājot par sniega tīrīšanu vispār var traks palikt. Privātmāju pensionāram jātīra pašam (vai par savu naudu jāsarunā kāds cits ) pilsētai piederošā zeme bez nekādiem atvieglojumiem (kaut vai samazinātu zemes nodokli) , un par savu naudu jādodas uz ātro palīdzību, kad pēc šī grūtā darba streiko sirds. Pie kam ārsts iesaka šādus darbus nedarīt.
Daiga
2018. gada 27. jūnijā, 10:25
Patiešām sadusmojos! Atliek pļaut zāli, remontēt māju, zāģēt malku vienīgi naktīs, lai kādam klusuma mīlim svētdienās nevajadzētu izkustēties no savas alas vai midzeņa. Ir jau arī ausu aizbāžņi. Un tad varēs zvanīt un sūdzēties un justies nenormāli lepni! Fuj.
to Caps
2018. gada 25. jūnijā, 11:32
Var uz reiz redzēt Tavu attīstības un domāšanas līmeni. Zāli no rīta rasā neviens nepļauj. Vienīgi KKP grabina konteinerus un bļaustīdamies uz mājām nāk nakts dzīves uzdzīvotāji. Arī auto "dreiferi" jau rīta pusē nolūzuši. Tā ka guli mierīgi un ar saviem kaimiņiem aiz sienas tieci pats galā.
bimbo
2018. gada 24. jūnijā, 22:16
Visi kas pret, neaizmirstiem ieiet domes majaslapa un aizpildit aptauju...citadi atkal bus jaraud komentaros
Caps
2018. gada 24. jūnijā, 21:48
Pietiek ar trīs idiotiem, kuri nemāk plānot savus mājas darbus un nav ne kripatiņas empātijas, vajag ierobežot rīta trokšņus. Traucē man ja kaimiņš 6.00 vai 7.00 pļauj zāli, skaļi klausās mūziku, sakliedzas ar neveiko dzivesbiedru utt.
Trokšņotāja
2018. gada 23. jūnijā, 16:13
Piekrītu Sisidra. Cilvēki, kuri, visu nedēļu godīgi strādā un pilsētas budžetā ienes ne tikai iedzīvotāju ienākuma nodokli, bet arī maksā krietnu summu nekustamā īpašuma nodokli, kur nu vēl tīra sniegu, appļauj zāli, no,vāc činčimus un izmētatos atkritumus, nav pelnījuši nosdījumu.
the litch
2018. gada 22. jūnijā, 09:02
Kaut kāds sviests. Kad tad lai apdara mājas darbus? Darba dienās nav laika - visa diena darbos, vakarā ar ģimeni jāatpūšas. Šādu ierosinājumu var izdomāt tikai plikdibenis dzīvoklī sēdētājs.
Sisidra
2018. gada 21. jūnijā, 18:06
Gribētu šitos cilvēkus redzet. Lai turpina dzīvot savā dzīvoklītī un nepurpina. Privātmājās tomēr pagalmā ir ko darīt cauru gadu un stradājošam cilvēkam ierobežot laiku, ko var veltīt mājas darbiem, ir nepareizi.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi