Aizvērt

Lai bērns var augt ģimenē

2018. gada 25. jūnijā, 06:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Lai bērns var augt ģimenē
Olga un Endijs Apses ar bērniem Lanu, Alisi, Aleksu, Tomu un Semu ciemos pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un viņa kundzes Ivetas Vējones.
Foto: Apšu ģimenes arhīvs
Projektā „Kurzeme visiem” biedrība „Piecas izaugsmes formulas” kopš marta sniedz bezmaksas padomus potenciālajiem aizbildņiem, adoptētājiem un audžuģimenēm. „Mūsu mērķis ir ieinteresēt, motivēt, konsultēt audžuģimenes, tā palielinot to skaitu Kurzemē un Latvijā,” stāsta biedrības vadītāja Olga Apse, kura pastāsta arī par savu ģimeni.
Olga ar dzīvesbiedru Endiju arī paši audzina ne tikai meitas Lanu un Alisi, bet arī trīs puikas, no kuriem divi jau adoptēti. Apses bērnus nedala: tiklīdz kāds viņu ģimenē nonāk, tā ir savējais neatkarīgi no juridiskā statusa – vai ir pašu bērns, adoptēts vai audžubērns.

Tos, kuri grib dāvāt mīlestību bērnam, kurš palicis bez vecāku gādības, Olga aicina uz bezmaksas konsultāciju 29. jūnijā Kuldīgas novada sociālajā dienestā, Dzirnavu ielā 9. Konsultācijai var pieteikties pa tālr. 20490197.

Vairāk 25. jūnija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi