Aizvērt

Dzīves provokators

2018. gada 25. jūnijā, 04:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Dzīves provokators
„Viss, ko nedara naudas dēļ, ir meditācija. Tas, ko dara, lai nopelnītu, ir darbs,” saka mākslinieks, skolotājs, scenogrāfs un visādu aizraujošu lietu meistars – sabilnieks Andris Millers.
Foto: Laima Anna Začeste
„Pasūtītājs no pārsteiguma bija sēdus! Viņš nezināja, ka es ko tādu māku uztaisīt,” tā par viduslaiku lellēm dzīvajā muzejā „Senās Kuldīgas stāsts” saka vairāku šīs kolekcijas tēlu autors – sabilnieks Andris Millers.
A.Millers: „Es jau teicu: nedaru neko, kas man nepatīk. Tātad teātri spēlēt man patīk, būt kopā ar interesantiem cilvēkiem, aizbraukt ar izrādēm tur, kur citādi nenokļūtu. Piedalīties Dziesmu svētkos. Šie jau būs trešie, kuros ar izrādi piedalās Sabiles amatierteātris. 2. jūlijā Vērmanes dārzā Rīgā spēlēsim Ādolfa Alunāna Mucenieku un mucenieci. Bet teātri jau neviens tā īsti nespēlē – aktieris vienkārši uzšķērž savu miesu attiecīgajā vietā. Vajag tēlot ākstu – uzšķērd kaut kur zem ribas! Vajag mīlētāju – uzšķērd kreisās krūts apvidū! Katrā ir iekšā viss, tikai kurā brīdī ko paņemam. Tāpēc jau visi aktieri ir klāti redzamām un neredzamām rētām.”

Intervija 25. jūnija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi