Aizvērt

Lai Priedainē būtu ūdens

2018. gada 29. jūnijā, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Lai Priedainē būtu ūdens
"Kuldīgas ūdens" elektriķis Imants Grundmanis ūdensapgādes sistēmai pievieno no Dānijas atsūtīto iekārtu – frekvenču pārveidotāju.
Foto: Aivars Vētrājs
Ilgāki un īsāki ūdens piegādes pārrāvumi jūnija vidū vairākas dienas kaitināja Priedaines iedzīvotājus. Šonedēļ no Dānijas saņemta ilgi gaidītā sūkņu stacijas detaļa, kas trešdien iemontēta.
Kuldīgas ūdens vadītājs Andris Kļaviņš skaidro: „Sūkņu staciju uzbūvējām 2012. gadā, lai labu ūdeni no pilsētas urbuma saņemtu arī Priedaines iedzīvotāji. Līdz šim stacija strādājusi labi. Vienīgi pagājušogad ap šo laiku bija līdzīgas problēmas, bet izdevās salabot saviem spēkiem. Šoreiz nācās no Dānijas pasūtīt frekvenču pārveidotāju – mazu kastīti, kas maksā 800 eiro.” Diemžēl vakar izrādījās, ka ir problēmas ar elektrības piegādi. „Šobrīd tur novietots mūsu ģenerators, tērējam papildu naudu, lai iekārtas darbotos,” ceturtdienas rītā teica A.Kļaviņš. Viņaprāt, tieši elektrības pārrāvumi un sprieguma maiņa bijusi iemesls aparatūras bojājumiem.

Pašvaldības uzņēmums Priedaines ūdens un kanalizācijas sistēmu pārņēma 2012. ga-dā. Uzbūvēts jauns ūdensvads, rekonstruētas divas kanalizācijas sūkņu stacijas. Priedainē ieguldīti vairāk nekā 572 000 eiro.
Komentāri
gens
2018. gada 2. jūlijā, 11:16
A cik ilgi tev UPS palīdzēs?
gena
2018. gada 29. jūnijā, 14:33
a UPS uzlikt baigi sarežģīti?
Pievieno jaunu komentāru: