Aizvērt

Kuldīgas slimnīcas vadītāji zināmi

2018. gada 28. jūnijā, 16:47
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kuldīgas slimnīcas vadītāji zināmi
Par SIA "Kuldīgas slimnīca" valdes locekļiem ievēlēti Agris Rozenfelds (atbildēs par saimnieciskiem jautājumiem) un Jeļena Mjasņikova (par ārstniecību). Abi tika izraudzīti konkursa kārtībā un darbu sāks jaunnedēļ.
A.Rozenfelds absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitāti, iegūstot sociālo zinātņu bakalaura grādu ekonomikā. Iepriekš studējis arī Rīgas Tehniskajā universitātē, mācoties par autoceļu būvniecības inženieri. Jaunajam slimnīcas valdes loceklim ir 20 gadu pieredze vadībā – līdzšinējās darbavietās viņa pakļautībā strādājis 10–120 cilvēku liels kolektīvs. Kopš pērnā gada novembra A.Rozenfelds bija Kuldīgas novada Pelču pagasta pārvaldes vadītājs, bet pirms tam vadījis Ozolnieku novada pašvaldības uzņēmumu SIA Ozolnieku KSDU, bijis Jelgavas siltumtīklu uzņēmuma valdes loceklis un būvvaldes plānošanas nodaļas inženieris Jūrmalas pilsētas domē, kā arī strādājis atbildīgos amatos vairākos privātos uzņēmumos.

J.Mjasņikova absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmiju ārstniecības specialitātē. Pēc ārsta internatūras Saldus rajona centrālajā slimnīcā viņa strādājusi par epidemiologu Vides veselības centrā, Sabiedrības veselības aģentūrā un Slimību profilakses un kontroles centrā. 2011. gadā ārste beigusi mācību kursu, pārkvalificējoties par neatliekamās medicīnas ārsti, un kopš tā laika papildus pamatdarbam strādājusi par dežūrārsti Kuldīgas slimnīcas uzņemšanas nodaļā, tāpēc darbs šajā slimnīcā un kolektīvs viņai ir labi pazīstams.

Kuldīgas novada domes priekšsēde Inga Bērziņa, šodien, 28. jūnijā, iepazīstinot domes sēdē deputātus ar slimnīcas valdes konkursa komisijas izraudzītajiem kandidātiem, sacīja, ka abi jau tikušies ar slimnīcas kolektīvu, saņemot tā atbalstu darbam valdē.

2017. gada nogalē Kuldīgas slimnīcas vadītājs Ivars Eglītis iesniedza atlūgumu. Kuldīgas novada dome lēma, ka turpmāk slimnīcas valdē darbosies divi cilvēki, un izsludināja atklātus konkursus, lai atrastu slimnīcai jaunu vadību.
Komentāri
Aris
2018. gada 29. jūnijā, 15:19
Marionetes, patiesībā slimnīcu vada.....
Pievieno jaunu komentāru: