Aizvērt

Lai būtu sakārtota un mūsdienīga vide

2018. gada 4. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Inta Jansone
Lai būtu sakārtota un mūsdienīga vide
Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas jumtu demontē SIA "AB Būvniecība" strādnieki Guntis Benefelds un Ilmārs Čače.
Foto: Aivars Vētrājs
Līdz 31. augustam Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas ēkas Pētera ielā 5 remontam jābūt pabeigtam.
Šovasar skolai siltina jumtu, atjauno fasādi, restaurē logus. „Līgumu noslēdzām 23. maijā,” saka SIA AB būvniecība valdes loceklis un veicamo darbu uzraudzītājs Jānis Āboliņš. „Pirms tam bija sagatavošanās darbi, ar pilnu krūti strādāt nevarējām, jo skolā vēl notika mācības.”

Tā kā esošā jumta konstrukcijas nenodrošināja siltumtehniskās prasības, tas tiek siltināts, saglabājot kārniņu segumu. „Šobrīd notiek jumta demontāžas darbi,” skaidro J.Āboliņš. „Atklājās, ka zem tā ir pat divi segumi – bitumena segums jeb tautā zināms kā jumta papes, kas uznaglota virsū azbesta cementa loksnēm jeb šīferim. Azbesta cementa segums ir bīstamais atkritums, tas jānogādā poligonā. Vērtnes vedam restaurēt, jo daļa ir sliktā stāvoklī, tās jāgatavo no jauna. Koks turējās uz krāsas vien, to noņemot, saturs izrādījās iztrupējis. Arī elektroinstalācija ēkas 4. stāvā ir zem katras kritikas, alumīnija instalācijas kabeļi vienoti ar dažādiem šķērsgriezumiem. Šobrīd apzinām papilddarbus, par kuriem runāsim ar pašvaldību.” Paredzēta arī lietusūdens novadīšanas sistēmas atjaunošana.

Būvdarbus veic SIA AB būvniecība par līguma summu 143 585,57 eiro (bez PVN).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi