Aizvērt

Ar tehniku no Polijas liek jauno tiltu

2018. gada 6. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Inta Jansone
Ar tehniku no Polijas liek jauno tiltu
Pēc vairāku stundu darba SIA "Tilts" vīriem izdevās uzlikt 30 metrus garo tiltu pār Riežupi Rumbas pagastā.
Foto: Aivars Vētrājs
Pēc smaga darba 4. jūlija vēlā pēcpusdienā SIA "Tilts" vīriem izdevās uzlikt 30 metrus garo gājēju un velobraucēju tiltu pār Riežupi Rumbas pagastā.
Tilta metāla konstrukcija izgatavota Ventspilī, bet tehnika – speciāls autoceltnis – tika atvesta no Polijas. „Tilts vēl nav kārtībā, tagad uzmontēja tikai pašu laidumu. Vēl jāuzstāda klājs, jāpabeidz pieslēgumi esošajam ceļam, konusi, labiekārtošana,” Kurzemniekam skaidro pagasta pārvaldes vadītāja Lija Šēle. Visi darbi varētu beigties aptuveni pēc mēneša.

Kopējās būvniecības izmaksas ir 131 305,47 eiro, no tiem 45 tūkstoši saņemti programmas LEADER projektu konkursā no Lauku atbalsta dienesta, bet pārējais no pašvaldības.

Šis nav vienīgais vērienīgais projekts Rumbas pagastā. Nobeigumam tuvojas arī ceļa Ventas ciems–Misiņkalns un Darbnīcu ceļa rekonstrukcija. To kopgarums ir 3,45 km, no kuriem 1,4 km klās asfalts. Tā kā Eiropa atbalsta tikai grants ceļu sakārtošanu, par asfaltu maksās pašvaldība. Ceļos tiks ieguldīti 655 tūkstoši eiro, t.sk. 153 tūkstoši asfaltēšanā. Darba komisija jau bijusi paveikto apskatīt, un līdz gala rezultātam vēl atlikusi nedēļa vai divas.
Komentāri
Pikis
2018. gada 11. jūlijā, 16:28
Ak tapec Kabiles sosejai zale aug caur asfaltu!!
bobis
2018. gada 11. jūlijā, 10:07
Un atkal Toms figurē. :)))
dd
2018. gada 6. jūlijā, 19:06
piekritu vellam, nekam nejedzigs tilts...nedz iedzivotaji var izmatot, ne meza apsaimniekotaji. Paties prieks par domi, kas ta par turistiem vairak doma, neka pa r vietejiem..nu Ideali
Lauki
2018. gada 6. jūlijā, 17:44
131 tūkst. būvniecība, 10 tūkst nojaukšana, projekts, ja nemaldos pāri 20 tūkst.. Domājams tie, kas dzīvo otrā pusē par to šauro laipiņu īpaši nepriecājas.
AZ
2018. gada 6. jūlijā, 10:41
Ja būvuzraudzību veic viena un tā pati persona, kas pārrauga Kuldīgas ielu būvniecību, tad bail pār tiltu būs pārvietoties, ielās bruģis drūp un kontrolakas nosēdušās....
Manģenes vells
2018. gada 6. jūlijā, 10:23
Kam tāds tilts ir vajadzīgs, kurš viņu izmantos? Daži sēņotāji, pāris tūristi, SEB bankas riteņbraucēji? Transports pāri tikai ar riteni vai kājām. Infrastruktūras sakārtošana? Nelietderīgi iztērēti līdzekļi.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi