Aizvērt

Šoferim jābūt apzinīgam

2018. gada 16. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Katrīna \Smite
Šoferim jābūt apzinīgam
Transporta uzņēmuma AM Una īpašnieks Mareks Mežiņš lepojas, ka viņa darbinieki ir atbildīgi – tādi, kādiem jābūt kārtīgiem šoferiem.
Foto: Lāsma Reimane
Skrundenieks MAREKS MEŽIŅŠ jau bērnībā zinājis, ka gribēs kļūt par šoferi. Atmiņā palikusi epizode: piecus sešus gadus veco dēlu tētis paņēmis klēpī un atļāvis mazliet pastūrēt smago mašīnu – tolaik populāro GAZ 52 vai 51. Tas radījis interesi un vēlmi vadīt auto. Tā nu viņa dzīve ar to saistīta joprojām.
Mareks audzis Skrundā. Pēc mācībām divus gadus dienējis Padomju armijā, un jau dienesta laiks pavadīts pie auto stūres. Pēc tam nodibinājis ģimeni, ieprecoties Gudeniekos. Tur nodzīvots krietns laiks – tikai pirms pieciem gadiem pārcēlušies uz Kuldīgu. „Mums bija sava saimniecība, es arī braucu par šoferi, bet tālbraucējs nebiju,” stāsta Mareks.

Visu interviju lasi drukātajā 16. VII laikrakstā Kurzemnieks, elektroniskā versija šeit.
Komentāri
Spocis
2018. gada 24. jūlijā, 00:40
Ja kāds plāno kārtot A2, iesaku www.krustojumi.lv/a2-kategorija
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi