Aizvērt

Ilgi gaidīta, priecīga tikšanās

2018. gada 16. jūlijā, 00:25
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Ilgi gaidīta, priecīga  tikšanās
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
Neviltots prieks, deju līksmība un sportisks gars valdīja valsts sociālās aprūpes centra Kurzeme Gudenieku filiāles pasākumā Puķu virpulī, kurā viesojās Iļģu, Aizvīķu, Dundagas, Veģu un Liepājas filiāles iemītnieki un pavadošās personas – vairāk nekā pussimts cilvēku.
Puķu tematika izdejota un izdziedāta komandu priekšnesumos. Darbinieki atzina, ka iespēju būt ārpus sava aprūpes centra klienti vērtējot ļoti augstu un laikus gatavojoties. Piemēram, Agra Rihtere no Dundagas dziedāja grupas Credo dziesmu Ūsainā puķe, ko sākusi mācīties jau ziemā. „Agra dzied ļoti labi, viņai šī dziesma patīk, tādēļ muzikālajās nodarbībās to mācījāmies. Ilgstošā procesa galā ir balva – brauciens,” stāsta sociālā darbiniece Gunita Ozoliņa.

Arī citas pavadošās personas piekrīt, ka kopīgi pasākumi klientiem ir motivācija izpildīt dažādus darbus, gatavot priekšnesumus, darināt komandu noformējumu, mācīties mest bumbu. Pēc tikšanās ar draugiem labas emocijas saglabājoties vēl ilgi.

Gudenieku filiāles darbiniece Sarmīte Pranča atzīst, ka viņas organizētais pasākums sagādājot īpašu gandarījumu, jo dalībnieku acīs ir prieks: „Klientiem nav pārāk daudz iespēju būt sabiedrībā. Viņi nevar paši aiziet pie radiem, draugiem, aizbraukt uz kādu pasākumu. Tādēļ tikšanos viņi gaida, un man ir prieks, ka varu to sagādāt jautru un interesantu. Jūtu savam darbam atdevi.”

Šāds centra Kurzeme pasākums notiek otro reizi, un par nākamā gada tikšanās vietu izlozē izvēlēta Dundaga.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: