Aizvērt

Ar karstumu cīnās, kā var

2018. gada 25. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Rūta Mediņa
Ar karstumu cīnās, kā var
"Kuldīgas komunālo pakalpojumu" birojā Pilsētas laukumā 2 atvēsinās ar ventilatoriem: gan lieliem, gan maziem. Vienā kabinetā logs aizlīmēts ar foliju, lai saule netiek klāt augiem. „Mēs biežāk pieceļamies no krēsla, izejam ārā paelpot svaigu gaisu, pastaigājamies vairāk nekā parasti,” saka uzņēmuma sabiedrisko attiecību vadītāja Anita Zvingule.
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
Šobrīd, kad gaisa temperatūra sasniedz pat 30 grādus, darbinieki iestādēs un uzņēmumos meklē veidus, kā karstumu pārciest.
Apavu darbnīcā Kuldīgā, Pļavas ielā 19, ventilācijas nav, rīta pusē esot karsti, darba plīts tiekot izslēgta un logi aiztaisīti, lai karstums nenāk iekšā. Pēc 12.00 saules tur vairs nav un darbnīcā esot vēsāk nekā ārā. Stāsta Ilona Paiča, kura tur strādā: „Mums vienreiz atnesa ventilatoru, bet man no tā piemetās iesnas. Pēc mūsu pieredzes telpā tas nav vēlams.”

Gunas Līces zobārstniecībā un frizētavā Marika logs esot atvērts visu darba laiku. „Arī laukā karsti, bet ko lai dara? Cilvēki pierakstījušies, mums jāstrādā,” saka zobārsta asistente Egita Feldmane.

Artai Polei šūšanas darbnīcā Pie Artas ir sava metode – viņa pudelītē ar izsmidzinātāju ielējusi ūdeni un to palaikam izpūš. Tas savācot putekļus un mitrinot gaisu. „Kaut kā jāizlīdzas. Pārtraukuma nav, mūsu vietā neviens nestrādās.”
Komentāri
Klitamnēstra
2018. gada 26. jūlijā, 23:48
Kā lai Aņīte neslimotu, ja tik daudz darba? Vienīgais prieks pēc tik briesmīga darba un briesmīgas slimošanas ir šampanieties, un tad nu nebrīnaties, ka žvingulis tas labākais draugs, kas atdod darba spējas un veselību.
draudzene
2018. gada 25. jūlijā, 18:07
Kā jums nav kauna aprunāt Anitiņu? Viņa mums tāda vārga, bieži slimo! Labi ka viņai ir sava ārstēšanās metode, kā liecināja bildes facebookā - baseins un šampanieti.s....
Emu
2018. gada 25. jūlijā, 13:27
Ak re, vietiņa vēsa atradusies!
Kā tad cienītā var visus darbus paspēt SIA Kuldīgas siltumtīkli, Sporta skola un vēl KKP!? Tā kā KKP pilna darba diena tabelē...
Kkp fane
2018. gada 25. jūlijā, 11:40
Pēcis varēs atkal celt tarifus,tik daudz elektrības ventilatoros notērēts,arī folijas tak nepirka par savu naudu
Kristīne
2018. gada 25. jūlijā, 08:21
Šī darbiniece gan diskomfortu nevarētu izjust, jo viņa reti atrodas uzņēmuma darba vietā! Un tiem, kuri neiet ik pa laikam uzpīpēt, nemaz tā izkustēties nesanāk!
Pievieno jaunu komentāru:



Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi