Aizvērt

Bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbības

2018. gada 24. jūlijā, 16:35
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbības
Kuldīgas un tuvējo apkaimju pieaugušie, kuri vēlas atmest smēķēšanu, aicināti pieteikties bezmaksas nodarbībām, kas no 6. līdz 27. augustam notiks Kuldīgas Mākslas namā.
6. augustā 18.00 būs informatīvā smēķēšanas atmešanas atbalsta grupas nodarbība, kurā varēs iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Inesi Grantu, kā arī uzzināt par turpmākajām nodarbībām. Pārējās trīs nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, pirmdienās no 18.00 līdz 21.00, sākot no 13. augusta.

Pieteikties var www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumu e-pastā adresiatbalsts.atmesanai@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu, tālruni, tekstu Kuldīgas grupa. Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr. 26180109.

Vairāk: ESparveselibu.lv, nesmekesu.lv.

Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projektā Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi