Aizvērt

Caur ērkšķiem līdz harmonijai

2018. gada 25. jūlijā, 12:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Caur ērkšķiem līdz harmonijai
Štālu ģimenes kvartets: Dāvids, tētim Edgaram klēpī Ādams, līdzās Ilva.
Foto: Edgara Štāla arhīvs
„Noslēpumu man nav. Lai mans stāsts ir kā liecinājums pamesta bērna dzīvei un tam, cik svarīga ir pieaugušo sapratne un atbalsts,” saka Alsungas bērnunama bijušais audzēknis Edgars Štāls.
Edgars dzimis Kuldīgā, te mācījies 78. arodvidusskolā (tagad Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums), ieguvis pavāra-konditora profesiju, Rīgas Stradiņa universitātē ieguvis bakalaura grādu starptautiskajās attiecībās un gandrīz sešus gadus kopā ar sievu Ilvu un dēliem Dāvidu un Ādamu dzīvo Norvēģijā. Šķietami pavisam parasta jauna cilvēka dzīve, taču 33 gados piedzīvots un pārdzīvots neticami daudz, jo Edgars bijis nevajadzīgais bērns, kam pirmā mājvieta – Liepājas zīdaiņu nams.

Saruna 25. jūlija Kurzemniekā.
Komentāri
Baiba
2018. gada 25. jūlijā, 15:17
Vienmēr prieks par šiem bērniem kas veiksmīgi tikuši pieaugošo dzīvē pēc bērnunama. Lai izdodas un vecās tev arī turpmāk.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi