Aizvērt

Latviešu kokle, skotu maize un igauņu gurķi

2018. gada 30. jūlijā, 06:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Latviešu kokle, skotu maize un igauņu gurķi
Kokļu meistars Guntis Niedoliņš kopā Skotijas dūdu orķestra vadītāju.
Foto: Biedrības „Darīsim paši!” arhīvs
Kuldīgas, Alsungas un Skrundas amatnieki ar savu veikumu iepazīstinājuši Skotijas pilsētas Portsojas iedzīvotājus un viesus, kuri jūnijā tur apmeklēja laivu festivālu, kas šajā pilsētā notika 25. reizi.
Biedrības Darīsim paši! projektā Efektīva vietējo dabas un kultūras mantojuma resursu izmantošana tūrisma produktu attīstībai turp devās 27 cilvēku delegācija – amatnieki, mākslinieki, mājražotāji un Kuldīgas jauniešu teātris Focus, kam bija vairākas uzstāšanās ar izrādi Kāda jūrnieka stāsts.

Vairāk 30. jūlija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi