Aizvērt

„Baļļu” saimniece ceturtajā paaudzē

2018. gada 1. augustā, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Baļļu” saimniece ceturtajā paaudzē
Turlavas medus un lauku tūrisma saimniecības „Baļļas” īpašniece Ieva Bergholde.
Foto: Katrīna Šmite
„Bišu saime ir kā milzīga organizācija ar neticami labi strādājošu personāldaļu un tikai vienu direktoru – bišu māti,” saka Turlavas medus un lauku tūrisma saimniecības „Baļļas” īpašniece Ieva Bergholde.
Ieva ar ģimeni dzīvo Turlavas pagasta Baļļās, kuras kā dzimtas mājvietu savulaik uzbūvējis vecvectēvs Jēkabs Tilgalis. Seno ēku vairs nav, taču uz pamatiem uzceltas jaunas, un cauri laikiem pēcteči saglabājuši Jēkaba stādīto ozolu birzi un mežu. Mazmazmeita Ieva palaikam mēdz sev jautāt: „Kas paliks aiz manis?” Tāpēc šogad kopā ar vīru Helmutu sākuši veidot īpašu parku.

Interviju par Tilgaļu dzimtu un saimniecību Baļlas lasiet 1. augusta Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi