Aizvērt

Seniori dejo un priecājas

2018. gada 13. augustā, 00:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Seniori dejo un priecājas
Skanot pirmajām dziesmu taktīm, visi devās uz deju placi.
Foto: Lāsma Reimane
Iespēja iziet no mājas un satikties – tā par 18. Starpnovadu senioru saietu saka paši seniori. Šogad pasākums notika Vilgāles estrādē.
„Kad pēc pagājušā saieta Rendā uzzināju, ka nākošais ir Kurmālē, sāku jau taustīties sirds rajonā, tad kolēģi, kas seniorus bija jau uzņēmuši, mani mierināja un teica, ka tā ir vislabākā publika. Viņi ir dullību pilni, galvenais, lai ir laba mūzika un var kārtīgi izdejoties,” pasākumā teica Kurmāles pagasta pārvaldes vadītāja Dace Gūtmane. Uz saietu bija ieradušies 372 seniori.

Aina Dzalba no Nīkrāces: „Prieks tikties ar vecajiem darbabiedriem, draugiem un paziņām. Kopā būšana pati par sevi ir patīkama. Arī ar sava pagasta cilvēkiem ikdienā nesanāk bieži tikties, tāpēc ir jauki atbraukt kopā uz šiem svētkiem.”

Mārīte Tože no Skrundas pārliecināta, ka šādi svētki ir vajadzīgi, lai vienreiz gadā varētu kaut kur aizbraukt. „Pensionārs dzīvo pa mājām, tāpēc ir prieks, ka ir iespēja braukt, ballēties un atcerēties jaunību.”

Marija Armētere no Vārmes stāsta: „Tā ir atslodze no ikdienas. Šeit ir iespēja satikt citu pagastu cilvēkus. Tikai dažus gadus piedalos šajā pasākumā.”

Vārmenieks Zigfrīds Krasnops: „Esmu jau 15. reizi senioru saietā. Svētki ir dikti skaisti, vienīgās vietas, kur vēl neesmu bijis ir Raņķi un Kabile. Katrā pagastā ir citādāk, atceros, ka Laidos bija lustīgi. Sanāk satikt arī draugus, ar kuriem esam mācījušie kopā. Šodien arī satiku vienu no Ēdoles.”

Kurmālniecēm Rutai Kairišai un Birutai Cīrulei vislabāk patikušas svinības Kabilē. Katrā vietā esot savs skaistums. Beidzot sagaidījušas svinības Kurmālē. Kundzes stāsta, ka priecājas satikt senus draugus un paziņas. Pašas arī ikdienā satiekas un sazvanās.

Artūrs Kronbergs no Pelčiem: „Esmu 10. reizi senioru saietā. Rendā svinības nepatika, bet Ēdolē un Turlavā gan. Vilgālē esmu pirmo reizi, man ļoti patīk. Laiks arī labs – nav sutoņas.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi