Aizvērt

Ventas tilts ir labā stāvoklī

2018. gada 17. augustā, 02:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Ventas tilts ir labā stāvoklī
Uzņēmuma "Projekts 3" speciālisti veco tiltu pār Ventu pārbaudīja ar speciālu aprīkojumu.
Foto: KKP arhīvs
Vecais tilts pār Ventu ir labā tehniskā stāvoklī, un nekādi lielāki remonti tam nav nepieciešami.
Tā tilta lielajā inspekcijā, kas tiek veikta reizi piecos gados, konstatējuši uzņēmuma Projekts 3 sertificētie speciālisti. Pārbaudi viņi veica pēc tilta apsaimniekotāja – uzņēmuma Kuldīgas komunālie pakalpojumi (KKP) – pasūtījuma.

„Pēc tilta apsaimniekošanas plāna un pēc Ministru kabineta noteikumiem katru gadu tiltu pārbaudām arī paši, bet vairākos gados reizi tiek pasūtīta lielā ekspertīze, kuru veic sertificēti darbinieki. Ekspertu slēdzienā minētas pāris lietas, par kurām zinājām jau iepriekš, – balstos ir daži defekti, piemēram, tajos ieauguši augi, kas jānotīra, un starp akmeņiem šur tur jāaizpilda šuves,” saka KKP ielu un laukumu apsaimniekošanas daļas vadītājs Gatis Ozols.

Tilts pēc pamatīgas rekonstrukcijas tika atklāts 2008. gadā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi