Aizvērt

Viena diena pie Doniņiem „Bandžēnos”

2018. gada 20. augustā, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Viena diena pie Doniņiem „Bandžēnos”
Pieredze rāda, ka jāaudzē dažādi dārzeņi, jo nekad nevar zināt, kuri izdosies. Ķirbji izskatās labi, secina daudzu dārzkopības ideju autore Ilze Prātiņa un saimnieki Mārīte un Imants Doniņi.
Foto: Aivars Vētrājs
„Kurzemnieka” fotogrāfs ciemojas pie Laidu pagasta piemājas saimniecības „Bandžēni” saimniekiem Mārītes un Imanta Doniņiem, kuri nodarbojas ar zivju audzēšanu, biškopību, dārzeņkopību, graudkopību un lopkopību. Kopā ar vecākiem dzīvo arī dēls Jānis ar ģimeni, kurai ir sava zemnieku saimniecība „Irbēni”. Fotoreportāža 20. augusta „Kurzemniekā”.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi