Aizvērt

Klāt gladiolu laiks

2018. gada 20. augustā, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Klāt gladiolu laiks
Viens no Laimoņa Zaķa perspektīvajiem hibrīdiem. „Jāskatās, kāda tam normālā gadā būs vārpa. Šobrīd šķiet mazliet par daudz saspiesta.”
Foto: Lāsma Reimane
„Tas ir kā atvērt Ziemassvētku dāvanu katru rītu – ar pirmo skrējienu uz dārzu. Tikai pēc tam var domāt par brokastīm,” tā par gladiolu selekciju saka Latvijas Gladiolu un īrisu biedrības prezidents un selekcionārs Laimonis Zaķis.
Kas ir modē?

L.Zaķis: – Selekcionāri grib šķirnes, kas būtiski atšķiras no vecajām, ko gadu no gada audzē pārdošanai holandieši un kas parādās lielveikalos. Tās pirms gadiem 40 jau pāri žogam metām. Domāju, ka tās audzē ne Holandē, bet vēl tālāk – Āfrikā vai Dienvidamerikā, pamatīgi apstrādā ar ķīmiju. Ja no viņiem ievazā gladiolu kaitēkli tripsi, tad to neviena inde vairs neņem – rūdīts.

Vairāk par gladiolu selekciju 20. augusta Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi