Aizvērt

Kurzemes Radio kļūst par Zinību dienas radio

2018. gada 30. augustā, 17:45
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kurzemes Radio kļūst par Zinību dienas radio
3. septembrī pēc 9.00 Kurzemes Radio pārtop par Zinību dienas radio. Visas dienas garumā klausītājiem būs iespēja dzirdēt vēlējumus un intervijas ar Kurzemes un Zemgales skolēniem. Īpaša uzmanība tiks veltīta mazajām skolām.
Zinību dienas radio darbu sāks pēc 9.00, rīta raidījuma Saulains rīts laikā, kad klausītāji tiks iepazīstināti ar dienas programmu un aicināti sūtīt savus vēlējumus, sveicienus skolotājiem, skolēniem jauno mācību gadu uzsākot. Tāpat ikviens aicināts dalīties ar saviem pirmās skolas dienas iespaidiem, ievietojot bildes Kurzemes Radio Facebook lapā.

Kurzemes Radio komanda dosies izbraucienā pa Kurzemes skolām, lai piedalītos svinīgajos Zinību dienas pasākumos. Klausītājiem būs iespēja dzirdēt un uzzināt, kā tiek sagaidīts  pirmais zvans jaunajā mācību gadā, kādi solījumi un apņemšanās ir skolotājiem un skolēniem, lai mācību gads aizritētu pēc iespējas veiksmīgāks un panākumiem bagātāks.

Intervijas un vēlējumi no  Kurzemes un Zemgales skolēniem ēterā būs dzirdami līdz 18.00.

3. septembrī Kurzemes Radio īpašo Zinības dienas programmu var klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: