Aizvērt

Uzlabo elektropiegādi

2018. gada 5. septembrī, 08:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Uzlabo elektropiegādi
„Lielums izdarīts, vēl jānošuj un jāsiltina ēkas,” saka SIA "Merks" būvdarbu vadītājs Sandis Meiers.
Foto: Anna Bivbāne
Akciju sabiedrība "Sadales tīkls" Skrundas novadā pašlaik rekonstruē elektrotīklu, tā uzlabojot apgādi 840 klientiem.
Skrundā gar pilsētas robežu 12 km vidējā sprieguma gaisvadu līnijas tiek pārbūvētas par kabeļu līnijām, rekonstruētas arī 1,2 km zemsprieguma līnijas. Tas saistīts ar apakšstacijas Skrunda izbūvi apgādes drošuma uzlabošanai. Līdz šim novadam to nodrošināja 1964. gadā celtā apakšstacija Rudbārži, bet pēc jaunās stacijas uzcelšanas tā tiks demontēta.

SIA Merks apakšuzņēmēja būvdarbu vadītājs Sandis Meiers stāsta, ka uzdevums ir uzcelt apakšstaciju ēkas Sadales tīklam. „Lielums izdarīts, ēkas vēl jānošuj un jāsiltina. Galvenie ir elektriķi, kuri ar vadiem un iekārtām nāks šeit iekšā. No mūsu puses darbs drīz būs paveikts.” Sākumā bijušas grūtības ar materiālu piegādi un ceļu izbūvi, jo lietus dēļ teritorija applūdusi. Betonēšanai traucējis lielais karstums. „Lai gan zibensuztvērēji ierīkoti, lietus un negaisa laikā objektā atrasties nedrīkstam, jo te ir dzelzs konstrukcijas, kas vēl nav nodotas ekspluatācijā. Iedzīvotāju ievērībai – braucot objektam garām Kuldīgas virzienā, vienā posmā jābrauc ar 70 km/h, bet citu ierobežojumu saistībā ar būvniecību nav.”

Gala termiņš apakšstacijai ir gada beigas. S.Meiers domā, ka lielākie darbi tiks pabeigti līdz septembra beigām. Jaunā stacija, kas atradīsies pilsētā, samazinās elektrības pārtraukuma ilgumu, un jaunie klienti varēs pieslēgumu ierīkot lētāk un ātrāk.

Kurzemes elektrotīkla atjaunošanā Sadales tīkls ieguldīs vairāk nekā 1,5 miljonus eiro.  Sīkāk par darbu Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadā lasiet 5. septembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi