Aizvērt

Pārsteigums mammai

2018. gada 7. septembrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Pārsteigums mammai
Jubilāre Marta Birzule (no labās) 80. dzimšanas dienā kopā ar jaunāko māsu Ligitu dodas dēla Māra Birzuļa izplānotajā pārsteiguma ceļojumā.
Foto: Aivars Vētrājs
„Es zināju tikai to, cikos jābūt gatavai iziet no mājas,– vairāk neko,” prieka asaras slaukot, teic Kuldīgas slimnīcas ginekoloģijas nodaļas ilggadējā vecākā māsa Marta Birzule, kurai dēli Māris un Aigars jubilejā sagādājuši brīnišķīgu pārsteigumu. 2. septembrī Martas kundzei apritēja 80. Tās dienas rītā viņa nenojauta, ko dēli iecerējuši.
M.Birzule atceras, ka 40 gadus ginekoloģijas nodaļā bijusi gan procedūru, gan vecākā māsa. 55 gadu vecumā aizgājusi pensijā: „Taisni jāsmejas: alga bija 35 rubļi, bet pensija – 28! Dabiski, ka strādāju pat divas slodzes, bet pensiju rēķināja tikai no vienas. Jau pensijā esot, desmit gadus nostrādāju Latvijas Sarkanajā Krustā par veselības istabas vadītāju, vēl sporta skolā pie baseina. Šī darbavieta man pie pensijas deva visvairāk. Profesijas izvēli nenožēloju ne mirkli. Skumji bija par to pensiju, tagad tā ir lielāka. Bet vislielākais kapitāls – abi dēli.”

Vairāk 7. septembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: