Aizvērt

Tīra jūra vieno

2018. gada 7. septembrī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Tīra jūra vieno
Foto: Dina Poriņa
1. septembrī Latvijā atklāta akcija „Piekrastes tīrrade”, kuras nolūks ir Latvijai simtgadē uzdāvināt tīru jūras krastu.
Tās iniciatori ir Vides izglītības fonds un kampaņa Mana jūra, kas sešus gadus piekrastē nosaka atkritumu daudzumu. Pirmā talka notika no Nidas līdz Ventspils novada robežai. Arī Liepājā un citviet talcinieki no 10.00 līdz 14.00 maisos vāca atkritumus, kas atrodami jūras krastā. 500 km garās piekrastes sakopšanā vēl var iesaistīties visu septembri ik sestdienu.

Ko talcinieki atrada jūras krastā, uzziniet 7. septembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi