Aizvērt

Būs arī gājiens

2018. gada 6. septembrī, 15:10
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Būs arī gājiens
7. septembrī ar jauniešu vakaru un sadraudzību Kuldīgas Jauniešu mājā (Jelgavas ielā 26) 19.00 sāksies Liepājas luterāņu diecēzes diena "Tēvi. Mūsu tēvs...", kas sestdien visu dienu notiks abās pilsētas draudzēs.
7. septembrī uzstāsies Valdis Indrišonoks un citi mūziķi. Sestdien pasākumi sāksies 11.00 ar dievkalpojumu Sv. Annas baznīcā, to vadīs Kurzemes bīskaps Hanss Martins Jensons, piedalīsies diecēzes garīdznieki. Vēlāk – lekcijas, darbnīcas un sacensības. 17.00 draudžu cilvēki un arī ikviens cits aicināts pulcēties gājienam no Sv. Annas baznīcas uz Sv. Katrīnas baznīcu, piestājot Rātslaukumā.

Diecēzes diena nolūkā stiprināt luterāņu kopienu Kuldīgā notiks otro reizi. Tēma par tēvu sūtību, tēvzemi un Visaugstāko izraudzīta, godinot Latvijas simto gadskārtu, turklāt svētdien tiks svinēta Tēva diena.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi