Aizvērt

Sekojot vējiem, izdzīvo sapni

2018. gada 10. septembrī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Sekojot vējiem, izdzīvo sapni
Vairāk nekā divus gadus kuldīdznieks Ivo Dēliņš ik dienu pavada pludmalē, mācot cilvēkiem kaitot.
Foto: Ivo Dēliņa arhīvs
Brīvība, vējš, viļņi un kaitbords – pret to kuldīdznieks Ivo Dēliņš iemainījis iespējami vienmuļo dzīvi Latvijā. Tagad to nosaka tikai viņš pats un vēji, kuriem viņš seko, lai varētu nodarboties ar sirdslietu – kaitošanu.
I.Dēliņš: – Kāda meitene no Taizemes uzrakstīja, lai apskatu sludinājumu feisbukā, ka kompānija Taizemē meklē cilvēkus, kuri sezonā varētu strādāt kaitborda skolā: gan instruktorus, gan citus darbiniekus. Noskaidroju, ka tobrīd vajadzīgi tikai instruktori, bet viņi piedāvāja mācīties un iegūt sertifikātu. Uzreiz sapratu, ka jākrāj nauda, jāgatavojas un jābrauc. Intensīvi gāju uz treniņiem, taupīju naudu un nokārtoju vīzu, lai beidzot varu doties pretī sapnim.

Saruna 10. septembra Kurzemniekā.
Komentāri
Ieva
2018. gada 13. septembrī, 09:23
Lasu Kurzemnieku,tur raksta par tautiešiem, kas ir kaut ko sasnieguši neatkarīgi no atrašanās vietas.Vai tad par Šmediņu,piemēram, vajadzētu klusēt.Cilvēks,kā tas anonīmais komentētājs,kas saredz tikai negācijas,pats ir negatīvs,labāk par tādiem nerakstīt
Liesma
2018. gada 11. septembrī, 19:55
Man gan liekas, ka par tiem, kuri nav aizbraukuši, ir vismaz 95 procenti rakstu. :)
to Kurzemniekam
2018. gada 11. septembrī, 15:16
"Kurzemnieks"ir laikraksts, kas aktīvi reklamē aizbraucējus. Vai tiešam nav spējīgu žurnālistu, kas rakstītu par pozitīviem Kuldīdznieku sasniegumiem te Latvijā. ( izņemot Kīk bokserus un auto dragreisistiem) Sanāk tāda klaču un negāciju lapele.
Kuldīgas ganksteri
2018. gada 10. septembrī, 11:30
Malacis Dēls, prieks par draugiem!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi